Odjezd a příjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní řád odjezdu z Berlin Hbf (S-Bahn) v 20:39 hodin
Čas | Vlak | Směr / zastávky na cestě | Kolej | Aktuálně | |
---|---|---|---|---|---|
dříve | |||||
15:38 | aktuální čas | ||||
20:39 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:39 - Berlin Bellevue 20:41 Berlin Zoologischer Garten (S) 20:45 - Berlin Savignyplatz 20:47 - Berlin Charlottenburg (S) 20:49 - Berlin Olympiastadion 20:59 - Berlin-Spandau (S) 21:07 |
16 |
||
20:40 |
RE 8 (62030) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 20:40 - Berlin Friedrichstraße 20:43 - Berlin Alexanderplatz 20:47 - Berlin Ostbahnhof 20:52 - Berlin Ostkreuz 20:55 - Flughafen BER 21:15 |
11 Berlin Hbf |
20:40 | |
20:41 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:41 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:43 Berlin Alexanderplatz (S) 20:47 - Berlin Warschauer Straße 20:54 - Berlin Wuhletal 21:08 - Berlin-Kaulsdorf 21:10 - Berlin-Mahlsdorf (S) 21:12 |
15 |
||
20:41 |
RE 1 (73789) |
Brandenburg Hbf
Berlin Hbf 20:41 - Berlin Zoologischer Garten 20:46 - Berlin-Wannsee 20:58 - Potsdam Hbf 21:05 Potsdam Charlottenhof 21:09 - Potsdam Park Sanssouci 21:12 - Werder(Havel) 21:19 - Groß Kreutz 21:26 - Götz 21:30 - Brandenburg Hbf 21:39 |
13 Berlin Hbf |
Změna průběhu jízdy, 20:41 |
|
20:44 | S 5 |
Berlin-Grunewald
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:44 - Berlin Bellevue 20:46 Berlin-Tiergarten 20:48 - Berlin Zoologischer Garten (S) 20:50 - Berlin Savignyplatz 20:52 - Berlin Westkreuz 20:57 - Berlin-Grunewald 21:00 |
16 |
||
20:45 |
RE 8 (62084) |
Baruth(Mark)
Berlin Hbf 20:45 - Berlin Potsdamer Platz 20:47 - Berlin Südkreuz 20:52 - Berlin-Lichterfelde Ost 21:00 Blankenfelde(Teltow-Fläming) 21:16 - Dahlewitz 21:19 - Zossen 21:33 - Wünsdorf-Waldstadt 21:42 - Neuhof(b Zossen) 21:45 - Baruth(Mark) 21:53 |
1 Berlin Hbf |
||
20:46 | ICE 540 |
Hannover Hbf
Berlin Hbf 20:46 - Stendal Hbf 21:36 - Wolfsburg Hbf 22:07 - Hannover Hbf 22:42 |
14 Berlin Hbf |
||
20:46 |
RE 7 (3734) |
Cottbus Hbf
Berlin Hbf 20:46 - Berlin Friedrichstraße 20:48 - Berlin Alexanderplatz 20:52 Berlin Ostbahnhof 20:56 - Berlin Ostkreuz 21:01 - Bestensee 21:27 - Groß Köris 21:33 - Cottbus Hbf 22:33 |
12 Berlin Hbf |
||
20:46 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:46 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:48 Berlin Alexanderplatz (S) 20:52 - Berlin Baumschulenweg 21:07 - Berlin-Schöneweide (S) 21:13 - Berlin Grünbergallee 21:25 - Flughafen BER (S-Bahn) 21:36 |
15 |
||
20:47 |
RE 5 (4366) |
Rostock Hbf
Berlin Hbf 20:47 - Berlin Gesundbrunnen 20:53 - Oranienburg 21:15 Gransee 21:32 - Kratzeburg 22:15 - Waren(Müritz) 22:28 - Güstrow 23:00 - Rostock Hbf 23:23 |
6 Berlin Hbf |
||
20:47 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:47 - Berlin Bellevue 20:49 Berlin Savignyplatz 20:55 - Berlin Charlottenburg (S) 20:57 - Berlin Westkreuz 20:59 - Potsdam Griebnitzsee (S) 21:17 - Potsdam Hbf (S) 21:22 |
16 |
||
20:48 |
RB 10 (18531) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 20:48 - Berlin Potsdamer Platz 20:51 - Berlin Südkreuz 20:55 |
2 Berlin Hbf |
||
20:48 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:48 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:50 Berlin Alexanderplatz (S) 20:54 - Berlin-Lichtenberg (S) 21:08 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 21:10 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 21:19 - Ahrensfelde (S) 21:24 |
15 |
||
20:49 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:49 - Berlin Bellevue 20:51 Berlin Zoologischer Garten (S) 20:55 - Berlin Savignyplatz 20:57 - Berlin Charlottenburg (S) 20:59 - Berlin Olympiastadion 21:09 - Berlin-Spandau (S) 21:17 |
16 |
||
20:50 |
RB 23 (18170) |
Berlin-Charlottenburg
Berlin Hbf 20:50 - Berlin Zoologischer Garten 20:54 - Berlin-Charlottenburg 20:58 |
13 Berlin Hbf |
||
20:50 |
RB 14 (18630) |
Nauen
Berlin Hbf 20:50 - Berlin Jungfernheide 20:55 - Berlin-Spandau 21:00 Albrechtshof 21:06 - Seegefeld 21:08 - Finkenkrug 21:15 - Brieselang 21:20 - Nauen 21:33 |
7 Berlin Hbf |
||
20:51 | FEX19873 |
Flughafen BER
Berlin Hbf 20:51 - Berlin Gesundbrunnen 20:56 - Berlin Ostkreuz 21:10 - Flughafen BER 21:30 |
3 Berlin Hbf |
||
20:51 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:51 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:53 Berlin Alexanderplatz (S) 20:57 - Berlin Warschauer Straße 21:04 - Berlin Wuhletal 21:18 - Berlin-Kaulsdorf 21:20 - Berlin-Mahlsdorf (S) 21:22 |
15 |
||
20:54 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:54 - Berlin Bellevue 20:56 Berlin-Tiergarten 20:58 - Berlin Zoologischer Garten (S) 21:00 - Berlin Savignyplatz 21:02 - Berlin Charlottenburg (S) 21:04 - Berlin Westkreuz 21:07 |
16 |
||
20:56 |
RE 4 (3161) |
Rathenow
Berlin Hbf 20:56 - Berlin Jungfernheide 21:00 - Berlin-Spandau 21:06 Berlin-Staaken 21:11 - Elstal 21:21 - Wustermark 21:26 - Buschow 21:38 - Rathenow 21:52 |
6 Berlin Hbf |
||
20:56 | S 3 |
Berlin-Wuhlheide
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:56 - Berlin Friedrichstraße (S) 20:58 Berlin Alexanderplatz (S) 21:02 - Berlin-Rummelsburg 21:13 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 21:15 - Berlin-Karlshorst (S) 21:19 - Berlin-Wuhlheide 21:22 Bauarbeiten bis Montag ca. 1:30 Uhr: S3 fährt NICHT zwischen Friedrichshagen <> Wuhlheide. Ersatzverkehr mit Bussen Friedrichshagen <> Karlshorst.
|
15 |
||
20:57 | S 7 |
Berlin-Wannsee (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:57 - Berlin Bellevue 20:59 Berlin-Tiergarten 21:01 - Berlin Savignyplatz 21:05 - Berlin Charlottenburg (S) 21:07 - Berlin Westkreuz 21:09 - Berlin-Wannsee (S) 21:22 |
16 |
||
20:58 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:58 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:00 Berlin Alexanderplatz (S) 21:04 - Berlin-Lichtenberg (S) 21:18 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 21:20 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 21:29 - Ahrensfelde (S) 21:34 |
15 |
||
20:59 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 20:59 - Berlin Bellevue 21:01 Berlin Zoologischer Garten (S) 21:05 - Berlin Savignyplatz 21:07 - Berlin Charlottenburg (S) 21:09 - Berlin Olympiastadion 21:19 - Berlin-Spandau (S) 21:27 |
16 |
||
20:59 |
RE 1 (73744) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 20:59 - Berlin Friedrichstraße 21:01 - Berlin Alexanderplatz 21:05 - Berlin Ostbahnhof 21:09 Berlin Ostkreuz 21:13 - Erkner 21:30 - Fangschleuse 21:35 - Hangelsberg 21:40 - Fürstenwalde(Spree) 21:47 - Frankfurt(Oder) 22:05 |
11 Berlin Hbf |
20:59 | |
21:01 | IC 60408 |
Zürich HB
Berlin Hbf 21:01 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 21:47 - Bitterfeld 22:07 - Halle(Saale)Hbf 22:27 - Leipzig Hbf 22:49 - Mannheim Hbf 05:22 - Karlsruhe Hbf 05:51 - Baden-Baden 06:21 - Offenburg 06:43 - Freiburg(Breisgau) Hbf 07:32 - Basel Bad Bf 08:14 - Basel SBB 08:39 - Zürich HB 11:14 |
4 Berlin Hbf |
||
21:01 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:01 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:03 Berlin Alexanderplatz (S) 21:07 - Berlin Warschauer Straße 21:14 - Berlin Wuhletal 21:28 - Berlin-Kaulsdorf 21:30 - Berlin-Mahlsdorf (S) 21:32 |
15 |
||
21:01 | NJ 408 |
Zürich HB
Berlin Hbf 21:01 - Mannheim Hbf 05:22 - Karlsruhe Hbf 05:51 - Baden-Baden 06:21 - Offenburg 06:43 - Freiburg(Breisgau) Hbf 07:32 - Basel Bad Bf 08:14 - Basel SBB 08:39 - Zürich HB 11:14 |
4 Berlin Hbf |
||
21:01 |
RE 1 (73749) |
Magdeburg Hbf
Berlin Hbf 21:01 - Berlin Zoologischer Garten 21:07 - Berlin-Charlottenburg 21:10 - Berlin-Wannsee 21:20 Brandenburg Hbf 21:53 - Kirchmöser 22:01 - Wusterwitz 22:05 - Burg(Magdeburg) 22:29 - Magdeburg-Neustadt 22:43 - Magdeburg Hbf 22:47 |
13 Berlin Hbf |
||
21:04 |
RE 4 (3160) |
Jüterbog
Berlin Hbf 21:04 - Berlin Potsdamer Platz 21:06 - Berlin Südkreuz 21:11 Berlin-Lichterfelde Ost 21:18 - Thyrow 21:32 - Trebbin 21:36 - Luckenwalde 21:45 - Jüterbog 21:55 |
2 Berlin Hbf |
||
21:06 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:06 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:08 Berlin Alexanderplatz (S) 21:12 - Berlin Baumschulenweg 21:27 - Berlin-Schöneweide (S) 21:33 - Berlin Grünbergallee 21:45 - Flughafen BER (S-Bahn) 21:56 |
15 |
||
21:07 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:07 - Berlin Bellevue 21:09 Berlin Savignyplatz 21:15 - Berlin Charlottenburg (S) 21:17 - Berlin Westkreuz 21:19 - Potsdam Griebnitzsee (S) 21:37 - Potsdam Hbf (S) 21:42 |
16 |
||
21:08 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:08 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:10 Berlin Alexanderplatz (S) 21:14 - Berlin-Lichtenberg (S) 21:28 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 21:30 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 21:39 - Ahrensfelde (S) 21:44 |
15 |
||
21:09 |
RB 23 (18173) |
Flughafen BER
Berlin Hbf 21:09 - Berlin Friedrichstraße 21:11 - Berlin Alexanderplatz 21:14 - Berlin Ostbahnhof 21:18 - Berlin Ostkreuz 21:23 - Flughafen BER 21:46 |
11 Berlin Hbf |
||
21:09 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:09 - Berlin Bellevue 21:11 Berlin Zoologischer Garten (S) 21:15 - Berlin Savignyplatz 21:17 - Berlin Charlottenburg (S) 21:19 - Berlin Olympiastadion 21:29 - Berlin-Spandau (S) 21:37 |
16 |
||
21:10 | D 300 |
Stockholm Central
Berlin Hbf 21:10 - Malmö Central 07:25 - Lund Central 09:30 - Eslöv station 09:43 Hässleholm Central 10:05 - Alvesta station 10:45 - Nässjö Central 11:22 - Linköping Central 12:21 - Norrköping Central 12:48 - Stockholm Central 14:20 |
14 Berlin Hbf |
Změna koleje | |
21:11 |
RB 14 (18631) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 21:11 - Berlin Potsdamer Platz 21:13 - Berlin Südkreuz 21:18 |
1 Berlin Hbf |
||
21:12 |
RB 10 (18532) |
Nauen
Berlin Hbf 21:12 - Berlin Jungfernheide 21:16 - Berlin-Spandau 21:22 Albrechtshof 21:29 - Seegefeld 21:31 - Finkenkrug 21:38 - Brieselang 21:42 - Nauen 21:51 |
5 Berlin Hbf |
||
21:14 |
RE 7 (3739) |
Dessau Hbf
Berlin Hbf 21:14 - Berlin Zoologischer Garten 21:19 - Berlin-Charlottenburg 21:23 Berlin-Wannsee 21:33 - Potsdam Medienstadt Babelsberg 21:38 - Potsdam-Rehbrücke 21:42 - Seddin 21:54 - Dessau Hbf 22:52 |
13 Berlin Hbf |
||
21:14 |
RE 5 (4367) |
Berlin Südkreuz
Berlin Hbf 21:14 - Berlin Potsdamer Platz 21:16 - Berlin Südkreuz 21:21 |
4 Berlin Hbf |
||
21:14 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:14 - Berlin Bellevue 21:16 Berlin-Tiergarten 21:18 - Berlin Zoologischer Garten (S) 21:20 - Berlin Savignyplatz 21:22 - Berlin Charlottenburg (S) 21:24 - Berlin Westkreuz 21:27 |
16 |
||
21:14 |
RE 1 (73786) |
Frankfurt(Oder)
Berlin Hbf 21:14 - Berlin Friedrichstraße 21:16 - Berlin Alexanderplatz 21:20 - Berlin Ostbahnhof 21:24 Fangschleuse 21:51 - Fürstenwalde(Spree) 22:01 - Berkenbrück 22:07 - Pillgram 22:21 - Frankfurt(Oder)-Rosengarten 22:25 - Frankfurt(Oder) 22:31 |
11 Berlin Hbf |
||
21:16 | S 3 |
Berlin-Wuhlheide
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:16 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:18 Berlin Alexanderplatz (S) 21:22 - Berlin-Rummelsburg 21:33 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 21:35 - Berlin-Karlshorst (S) 21:39 - Berlin-Wuhlheide 21:42 Bauarbeiten bis Montag ca. 1:30 Uhr: S3 fährt NICHT zwischen Friedrichshagen <> Wuhlheide. Ersatzverkehr mit Bussen Friedrichshagen <> Karlshorst.
|
15 |
||
21:17 | S 7 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:17 - Berlin Bellevue 21:19 Berlin-Tiergarten 21:21 - Berlin Zoologischer Garten (S) 21:23 - Berlin Savignyplatz 21:25 - Berlin Charlottenburg (S) 21:27 - Berlin Westkreuz 21:29 |
16 |
||
21:18 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:18 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:20 Berlin Alexanderplatz (S) 21:24 - Berlin-Lichtenberg (S) 21:38 - Berlin-Friedrichsfelde Ost 21:40 - Berlin Raoul-Wallenberg-Str. 21:49 - Ahrensfelde (S) 21:54 |
15 |
||
21:19 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:19 - Berlin Bellevue 21:21 Berlin Zoologischer Garten (S) 21:25 - Berlin Savignyplatz 21:27 - Berlin Charlottenburg (S) 21:29 - Berlin Olympiastadion 21:39 - Berlin-Spandau (S) 21:47 |
16 |
||
21:20 |
RE 8 (62035) |
Holthusen
Berlin Hbf 21:20 - Berlin Zoologischer Garten 21:25 - Berlin-Spandau 21:36 - Falkensee 21:44 Neustadt(Dosse) 22:24 - Bad Wilsnack 22:47 - Lüblow(Meckl) 23:33 - Rastow 23:37 - Sülstorf 23:42 - Holthusen 23:47 |
13 Berlin Hbf |
||
21:21 | FEX19875 |
Ludwigsfelde
Berlin Hbf 21:21 - Berlin Gesundbrunnen 21:26 - Berlin Ostkreuz 21:39 - Flughafen BER 22:00 - Birkengrund 22:20 - Ludwigsfelde 22:24 |
6 Berlin Hbf |
||
21:21 | S 5 |
Berlin-Mahlsdorf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:21 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:23 Berlin Ostkreuz (S) 21:36 - Berlin-Biesdorf 21:46 - Berlin Wuhletal 21:48 - Berlin-Kaulsdorf 21:50 - Berlin-Mahlsdorf (S) 21:52 |
15 |
||
21:23 |
RE 2 (3134) |
Cottbus Hbf
Berlin Hbf 21:23 - Berlin Friedrichstraße 21:25 - Berlin Alexanderplatz 21:29 Lübben(Spreewald) 22:25 - Raddusch 22:38 - Vetschau 22:43 - Kunersdorf 22:48 - Cottbus Hbf 22:56 |
11 Berlin Hbf |
||
21:26 | S 9 |
Flughafen BER (S-Bahn)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:26 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:28 Berlin Jannowitzbrücke 21:34 - Berlin Plänterwald 21:45 - Berlin-Johannisthal 21:55 - Waßmannsdorf 22:12 - Flughafen BER (S-Bahn) 22:16 |
15 |
||
21:27 | ICE 699 |
München Hbf
Berlin Hbf 21:27 - Berlin Südkreuz 21:31 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 22:11 - Bitterfeld 22:28 - Leipzig Hbf 22:47 - Frankfurt(Main)Hbf 04:20 - Frankfurt(M) Flughafen Fernbf 04:39 - Mannheim Hbf 05:25 - Heidelberg Hbf 05:37 - Stuttgart Hbf 06:14 - Ulm Hbf 07:04 - Günzburg 07:19 - Augsburg Hbf 08:07 - München-Pasing 08:34 - München Hbf 08:43 |
1 Berlin Hbf |
||
21:27 | S 7 |
Potsdam Hbf (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:27 - Berlin Bellevue 21:29 Berlin Savignyplatz 21:35 - Berlin Charlottenburg (S) 21:37 - Berlin Westkreuz 21:39 - Berlin-Grunewald 21:42 - Potsdam Hbf (S) 22:02 |
16 |
||
21:28 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:28 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:30 Berlin Jannowitzbrücke 21:36 - Berlin Nöldnerplatz 21:46 - Berlin-Lichtenberg (S) 21:48 - Berlin Springpfuhl 21:53 - Ahrensfelde (S) 22:04 |
15 |
||
21:29 | S 3 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:29 - Berlin Bellevue 21:31 Berlin Zoologischer Garten (S) 21:35 - Berlin Savignyplatz 21:37 - Berlin Westkreuz 21:42 - Berlin-Stresow 21:55 - Berlin-Spandau (S) 21:57 |
16 |
||
21:33 |
RE 3 (3317) |
Jüterbog
Berlin Hbf 21:33 - Berlin Potsdamer Platz 21:36 - Berlin Südkreuz 21:42 Teltow 21:53 - Großbeeren 21:57 - Birkengrund 22:01 - Ludwigsfelde 22:05 - Jüterbog 22:27 |
5 Berlin Hbf |
||
21:33 |
RE 3 (3356) |
Schwedt(Oder)
Berlin Hbf 21:33 - Berlin Gesundbrunnen 21:37 - Bernau(b Berlin) 21:51 Britz 22:18 - Angermünde 22:34 - Pinnow(Uckermark) 22:45 - Schwedt(Oder)Mitte 22:56 - Schwedt(Oder) 22:58 |
6 Berlin Hbf |
||
21:34 | S 5 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:34 - Berlin Bellevue 21:36 Berlin-Tiergarten 21:38 - Berlin Zoologischer Garten (S) 21:40 - Berlin Savignyplatz 21:42 - Berlin Charlottenburg (S) 21:44 - Berlin Westkreuz 21:47 |
16 |
||
21:36 | S 3 |
Berlin-Wuhlheide
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:36 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:38 Berlin Jannowitzbrücke 21:44 - Berlin-Rummelsburg 21:53 - Berlin Betriebsbf Rummelsburg 21:55 - Berlin-Karlshorst (S) 21:59 - Berlin-Wuhlheide 22:02 Bauarbeiten bis Montag ca. 1:30 Uhr: S3 fährt NICHT zwischen Friedrichshagen <> Wuhlheide. Ersatzverkehr mit Bussen Friedrichshagen <> Karlshorst.
|
15 |
||
21:37 |
RE 2 (3135) |
Nauen
Berlin Hbf 21:37 - Berlin Zoologischer Garten 21:42 - Berlin-Charlottenburg 21:46 Albrechtshof 22:00 - Falkensee 22:05 - Finkenkrug 22:10 - Brieselang 22:14 - Nauen 22:23 |
14 Berlin Hbf |
||
21:37 | S 7 |
Berlin Westkreuz
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:37 - Berlin Bellevue 21:39 Berlin-Tiergarten 21:41 - Berlin Zoologischer Garten (S) 21:43 - Berlin Savignyplatz 21:45 - Berlin Charlottenburg (S) 21:47 - Berlin Westkreuz 21:49 |
16 |
||
21:38 | ICE 502 |
Hamburg-Altona
Berlin Hbf 21:38 - Berlin-Spandau 21:46 - Wittenberge 22:27 - Ludwigslust 22:47 - Hamburg Hbf 23:34 - Hamburg Dammtor 23:40 - Hamburg-Altona 23:49 |
8 Berlin Hbf |
||
21:38 | FLX 1239 |
Berlin Ostbahnhof
Berlin Hbf 21:38 - Berlin Ostbahnhof 21:45 |
12 Berlin Hbf |
21:38 | |
21:38 | S 7 |
Ahrensfelde (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:38 - Berlin Friedrichstraße (S) 21:40 Berlin Jannowitzbrücke 21:46 - Berlin Nöldnerplatz 21:56 - Berlin-Lichtenberg (S) 21:58 - Berlin Springpfuhl 22:03 - Ahrensfelde (S) 22:14 |
15 |
||
21:39 | S 9 |
Berlin-Spandau (S)
Berlin Hbf (S-Bahn) 21:39 - Berlin Bellevue 21:41 Berlin Zoologischer Garten (S) 21:45 - Berlin Savignyplatz 21:47 - Berlin Westkreuz 21:52 - Berlin-Stresow 22:05 - Berlin-Spandau (S) 22:07 |
16 |
||
později |
Upozornění: seznam obsahuje informace o příjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Hbf
.
Zobrazení všech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdůležitějších zastávek.
|